Nasza szkoła włączyła się w akcję pod hasłem „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!” zorganizowaną przez Starostwo Powiatowe w Jarosławiu. Samorząd uczniowski przeprowadził zbiórkę artykułów szkolnych i słodyczy dla najmłodszych podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu. Zebrane prezenty zostały przekazane do Starostwa Powiatowego w Jarosławiu.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy wzięli udział w zbiórce i swoim gestem dobroci sprawili, że święty Mikołaj zawitał również do innych.

