W dniu 05.12.2023r. przyszli technicy urządzeń i systemów energetyki odnawialnej pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych wybrali się na w
. Poznaliśmy działalność firmy m.in innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda praca w laboratorium gdzie prowadzone są kompleksowe badania w zakresie inżynierii materiałowej, nanotechnologii oraz fotowoltaiki. Dodatkowo mieliśmy okazję zobaczyć ciekawe wykorzystanie fotowoltaiki na fasadzie budynku, wiatach garażowych oraz najnowsze rozwiązania dachówki fotowoltaicznej. W przyszłości nasi uczniowie będą mogli rekrutować do pracy jako technicy w tej firmie. Dziękujemy MLsystem za gościnność, ogrom przekazanej wiedzy i nowe doświadczenia.