Mikołajki już na stałe wpisały się w kalendarz szkolnych wydarzeń. 6 grudnia zapanowała mikołajkowa atmosfera. W tym dniu na świętego Mikołaja czekali wszyscy. Święty Mikołaj, choć bardzo zapracowany, zawitał do naszej szkoły. Przyniósł grzecznej młodzieży, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły słodkie upominki.
Wiele klas zdecydowało się także, urządzić sobie klasowe mikołajki podczas których wymieniali się prezentami, doskonale się przy tym bawiąc i zajadając się otrzymanymi w kolorowych paczkach słodyczami.
Całość dopełnili uczniowie w mikołajkowych czapeczkach, czerwonych rogach reniferów i świątecznych sweterkach.














