Ekipa przyszłych monterów zabudowy i robót wykończeniowych pod opieką wychowawców ruszyła do Rzeszowa.
Uczniowie rozpoczęli wycieczkę od spaceru po rzeszowskim Rynku, gdzie mogli wspólnie spędzić czas i poczuć atmosferę miasta. Następnie przyszedł czas na kolejną dawkę ruchu i zabawy w FlyParku.
Dzień zaliczony do udanych!


