Wyjście integracyjne klasy 2LOB

Dnia 16 marca uczniowie klasy 2LOB wraz z wychowawczynią panią Gabrielą Piątek wzięli udział w wyjściu integracyjnym. Najpierw udali się do kina na seans „Za duży na bajki 3”, który dostarczył wielu emocji i był okazją do wspólnego przeżywania filmowych przygód. Po seansie klasa spędziła czas przy wspólnym posiłku, co sprzyjało rozmowom i lepszemu poznaniu się w mniej formalnej atmosferze. Wyjście było bardzo udane i z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów.

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content