Uroczyste wręczenie dyplomów z okazji zakończenia szkolnego konkursu ” Konkurs wiedzy o książce i bibliotece”.
W dniu 24.10.2024 r. w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów w konkursie “ Konkurs wiedzy o książce i bibliotece” zorganizowanym przez bibliotekę szkolną.
Nagrodzeni uczniowie: klasa 3 LO – Chudzik Paweł, Fila Claudia, Jaromi Kacper, Kisielewicz Aleksander, Nyczaj Łukasz, Pędziński Michał, Solarczyk Oskar, Szpindor Wiktoria, Szramik Norbert, Wilusz Dawid, Wysocki Adrian, klasa 4LO – Pawlikowska Anna, Choptij Zofia, klasa 2LOa – Wilczyński Patryk.
Serdecznie gratulujemy!
