Wyniki konkursu ,,Najlepszy Czytelnik Miesiąca Października”.
W dniu 24.10.2024 r. rozstrzygnięto konkurs ,,Najlepszy Czytelnik Miesiąca Października”. Celem konkursu była promocja czytelnictwa i działań biblioteki szkolnej. Najlepszym czytelnikiem została Anna Pawlikowska z klasy 4LO.
Serdecznie gratulujemy!