24 września 2024r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Było to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonali wyboru swoich przedstawicieli.
Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja w składzie: uczniowie – Amelia Słysz i Julia Staszczuk oraz nauczyciele – p. Joanna Kostecka-Czyjt i p. Ewelina Koziej-Olesiuk.
Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2024/2025 przedstawia się następująco:
Przewodnicząca: Amelia Krawczyk – kl. 1LOb
Zastępca: Amelia Wojdyła – kl. 2LOa
Sekretarz: Malwina Kot – kl. 2LOb
Ponadto, do pracy w samorządzie zgłosili się następujący uczniowie: Julia Karpińska oraz Sebastian Kiełbalski uczniowie klasy 2LOa.
Nowo wybranym władzom Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.

