Europejski Dzień Języków
zwycięsko zakończyła drużyna z klasy 2LOa
w składzie Amelia Olejarka, Sebastian Kiełbalski oraz Patryk Wilczyński. Miejsce drugie zajęli uczniowie z klasy 3TB
Filip Broda, Jakub Marek oraz Piotr Fleszar. Na trzecim miejscu reprezentanci klasy 2TE
w składzie Ernest Smuk, Fabian Mycka oraz Filip Cichoń. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a pozostałym dziękujemy za udział.

