11 grudnia uczniowie wszystkich klas mundurowych naszej szkoły brali udział w uroczystościach poświęconych obchodom Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii, których organizatorem był dowódca Garnizonu Jarosław ppłk Wojciech Drapała. Obchody swoją obecnością uświetniły władze powiatu jarosławskiego na czele z starostą Kamilem Dziukiewiczem oraz miasta z burmistrzem Marcinem Nazarewiczem, którzy oprócz życzeń złożyli żołnierzom podziękowania, podkreślając ich rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i budowaniu obronności kraju.
Zgodnie z tradycją uroczystości zainaugurowała msza święta w kolegiacie pw. Bożego Ciała, natomiast na Rynku odbył się uroczysty apel oraz wręczenie Chorągwi Wojska Polskiego.