Nowe doświadczenie po wizycie w Wild life – reptarium. ![]()
![]()
![]()
![]()
Nasi uczniowie połączyli przyjemne z pożytecznym. W ostatnim czasie wybraliśmy się w ciepłą, pomimo jesieni, podróż do świata zwierząt egzotycznych. Podziwialiśmy warany, węże, jaszczurki, pająki, a nawet kangury! Wizyta w reptarium, prowadzonym przez prawdziwych pasjonatów, dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń, a jednocześnie była dla nas porządną lekcją biologii.![]()
![]()
