W finałach rozgrywek Powiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców nasze drużyny, po stoczeniu zaciętych bojów, stanęły na podium. Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce w turnieju a chłopcy wywalczyli miejsce III.
W ramach Powiatowej Licealiady odbyły się również mecze koszykówki, w którym to turnieju reprezentacja naszej szkoły zdobyła zaszczytne III miejsce.
Trenerami i opiekunami zespołów byli:
- w siatkówce dziewcząt pan Zbigniew Tokarski,
- w siatkówce chłopców pan Krzysztof Rokoszyński,
- w koszykówce chłopców pan Maciej Sułkowski.
SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM DRUŻYNOM I ICH OPIEKUNOM!
