11 lutego klasy 1LOa i 1LOb, w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu, uczestniczyły w warsztatach zorganizowanych przez PANS w Jarosławiu. W czasie spotkania uczniowie uzyskali wiele informacji na temat bezpieczeństwa w sieci, sposobów unikania zagrożeń, konsekwencji wynikających z nieprzestrzegania prawa w zakresie korzystania z Internetu, jak również w jakich formach i gdzie mogą uzyskać pomoc osoby poszkodowane. Spotkania poprowadzili m.in. psycholog zajmujący się tematyką uzależnień, przedstawiciele policji i Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Zdobyta wiedza na pewno pozwoli uczniom świadomie i bezpiecznie korzystać z sieci
