W minionym tygodniu uczniowie klas 1TA i 2 TA wzięli udział w 32 Akcji Sprzątanie Świata- Polska pod hasłem ” W naturę z kulturą”. Miejscem zbiórki był piękny las w miejscowości Korzenica. Z zaangażowaniem i energią młodzież wraz z opiekunami P. Angeliką Idzik i P. Michałem Gęborysem porządkowała teren, zbierając odpady i pokazując, że wspólnymi silami można realnie wpłynąć na stan naszego środowiska. To wydarzenie było nie tylko okazją do integracji i wspólnego działania, ale także lekcją odpowiedzialności za przyrodę. Uczniowie udowodnili, że warto dbać o naszą planetę każdego dnia – nie tylko od święta. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich prace, uśmiech i wrażliwość na sprawy ekologii. Szczególne podziękowania przesyłamy Nadleśnictwu Jarosław, które pomogło nam w organizacji całej akcji.





