W dniu 21 grudnia br. w naszej szkole odbyła się sesja poświęcona życiu i twórczości Wisławy Szymborskiej, wybitnej polskiej poetki i laureatki Nagrody Nobla. Wzięły w niej udział delegacje klas, które miały okazję poszerzyć wiedzę na temat poetki, usłyszeć wiersze w interpretacji Wiktorii Szpindor i Gabriela Kruby oraz piosenki w wykonaniu Julii Karpińskiej. Sesja została ona zorganizowana przez uczniów z klasy LO I b pod opieką polonistki pani Małgorzaty Stec na zakończenie obchodów Roku Wisławy Szymborskiej.
Wzięła w niej udział również pani dyrektor Dorota Kaleta, która swoją obecnością podkreśliła wagę i znaczenie tego wyjątkowego wydarzenia dla naszej szkolnej społeczności.












