5 stycznia 2024 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Lublinie odbyły się eliminacje okręgowe 52 edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w następujących kwalifikacjach:
– wykonywanie robót murarskich i tynkarskich: Patryk Janas i Daniel Neścior;
– montaż systemów suchej zabudowy: Fabian Białowąs i Filip Piekuś;
– wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich: Damian Grochowski i Bartosz Rabczak;
– wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych: Marcin Kierepka i Piotr Rabczak;
– montaż instalacji i urządzeń sanitarnych: Maciej Jarosz i Piotr Kowal.
Wyniki ogłoszone zostaną w najbliższych dniach. Trzymamy kciuki za reprezentantów naszej szkoły!








