Sprzątanie Świata z ZSBiO!

W minionym tygodniu uczniowie klas 1TA i 2 TA wzięli udział w 32 Akcji Sprzątanie Świata- Polska pod hasłem ” W naturę z kulturą”. Miejscem zbiórki był piękny las w miejscowości Korzenica. Z zaangażowaniem i energią młodzież wraz z opiekunami P. Angeliką Idzik i P. Michałem Gęborysem porządkowała teren, zbierając odpady i pokazując, że wspólnymi silami można realnie wpłynąć na stan naszego środowiska. To wydarzenie było nie tylko okazją do integracji i wspólnego działania, ale także lekcją odpowiedzialności za przyrodę. Uczniowie udowodnili, że warto dbać o naszą planetę każdego dnia – nie tylko od święta. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich prace, uśmiech i wrażliwość na sprawy ekologii. Szczególne podziękowania przesyłamy Nadleśnictwu Jarosław, które pomogło nam w organizacji całej akcji.

 

Sprzątanie Świata z ZSBiO! 1

Sprzątanie Świata z ZSBiO! 2

Sprzątanie Świata z ZSBiO! 3

Sprzątanie Świata z ZSBiO! 4

Sprzątanie Świata z ZSBiO! 5

Sprzątanie Świata z ZSBiO! 6

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content