Walentynki to wyjątkowy dzień w kalendarzu. Na całym świecie jest on symbolem miłości i romantycznych uczuć. Choć jego korzenie sięgają starożytnego Rzymu, współczesne Walentynki stały się świętem łączącym ludzi niezależnie od kultury, języka czy tradycji. To czas, kiedy wyrażamy nasze najgłębsze uczucia wobec bliskich, nie tylko partnerów, ale także przyjaciół i rodziny. Jednym z najpopularniejszych sposobów na okazanie tych uczuć są życzenia walentynkowe, które mogą przybierać różnorodne formy. Święto miłości warto celebrować wyjątkowymi słowami, które wzruszą i sprawią radość ukochanej i lubianej przez nas osobie. Dlatego właśnie 14 LUTEGO w naszej szkole panował wyjątkowo miłosny klimat. Wszystko to za sprawą akcji Samorządu Uczniowskiego, który roznosił walentynkowe kartki
wysłane anonimowo przez uczniów dla swoich sympatii
za pomocą Poczty Walentynkowej
Całej Społeczności szkolnej życzymy przy okazji tego wyjątkowego dnia dużo MIŁOŚCI od bliskich i przyjaciół a także do siebie samych, bo każdy z Was na nią zasługuje. Niech walentynkowy nastrój towarzyszy Wam każdego dnia ![]()
![]()
![]()

