Drodzy Uczniowie! Na czas długo oczekiwanych ferii zimowych życzymy Wam wspaniałego wypoczynku. Cieszcie się beztroskim czasem i swobodą, pamiętając jednak aby dbać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Do zobaczenia w szkole 3 marca!
Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne