“Czy pamiętasz te literackie pary?”
– to pytanie wymagało odpowiedzi w walentynkowym konkursie zorganizowanym przez panią Małgorzatę Latochę w naszej szkolnej bibliotece. W dniu 14.02.2025 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów laureatom konkursu. Jego zwycięzcami zostali: klasa 1LOb – Balicka Wiktoria, Ciekańska Kornelia, Cielecka Julia, Wysocka Wiktoria, klasa 2LOa – Wilczyński Patryk, klasa 3TG – Cicirko Emilia, Gałuszka Wiktoria, Hajnosz Dorian, Klepacki Wiktor. Zwycięzcom gratulujemy!
