NASI UCZNIOWIE POGŁĘBIAJĄ WIEDZĘ Z EDUKACJI PRZYRODNICZEJ

      W ramach przygotowań do Konkursu Przyrodniczego im. Stefana Myczkowskiego uczniowie klas  I, II i III liceum ogólnokształcącego  oraz III technikum wzięli udział w lekcji edukacyjnej poprowadzonej przez  leśniczego Nadleśnictwa Jarosław pana Pawła Fusa. Celem zajęć było zapoznanie uczniów z formami ochrony przyrody na terenie powiatu jarosławskiego.

    Szkolny etap konkursu odbędzie się 14 lutego br. i będzie wymagał od uczniów wiedzy  z zakresu gospodarki leśnej prowadzonej przez Nadleśnictwo Jarosław oraz wybranych elementów z życiorysu sławnego leśnika jakim był prof. Stefan Myczkowski.

     Mamy nadzieję, że lekcja umożliwiła uczestnikom poszerzenie wiadomości , co przełoży się na dobre wyniki podczas konkursu.

Trzymamy kciuki za wszystkich biorących w nim udział!!!

NASI UCZNIOWIE POGŁĘBIAJĄ WIEDZĘ Z EDUKACJI PRZYRODNICZEJ 1NASI UCZNIOWIE POGŁĘBIAJĄ WIEDZĘ Z EDUKACJI PRZYRODNICZEJ 2

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content