Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu włączył się do 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, któremu w tym roku przyświecało motto “Gramy na zdrowie”. Nasza szkoła, podobnie jak w poprzednich latach, wsparła wolontariuszami Jarosławski Sztab #7259 Facebook. Uczniowie klas mundurowych: Amelia Słysz, Julia Staszczuk oraz Dominik Kuźma, pod opieką pedagoga szkolnego Pauliny Fudali, kwestowali z puszkami na ulicach Jarosławia. Naszych mundurowych mogliście spotkać przy ulicy Pruchnickiej w Centrum Handlowym Kazurela, przy Stacji PKP, Biedronce, Parafii pw. Miłosierdzia Bożego oraz na jarosławskim rynku
