“Gramy na zdrowie” w 33.finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu włączył się do 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, któremu w tym roku przyświecało motto “Gramy na zdrowie”. Nasza szkoła, podobnie jak w poprzednich latach, wsparła wolontariuszami Jarosławski Sztab #7259 Facebook. Uczniowie klas mundurowych: Amelia Słysz, Julia Staszczuk oraz Dominik Kuźma, pod opieką pedagoga szkolnego Pauliny Fudali, kwestowali z puszkami na ulicach Jarosławia. Naszych mundurowych mogliście spotkać przy ulicy Pruchnickiej w Centrum Handlowym Kazurela, przy Stacji PKP, Biedronce, Parafii pw. Miłosierdzia Bożego oraz na jarosławskim rynku

"Gramy na zdrowie" w 33.finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 1

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content