W piątek 24 stycznia w naszej szkole rozegrana została jedna z trzech grup Powiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców
, w której mecze rozegrali reprezentanci: ZSI, SMS i ZSBiO w Jarosławiu. Nasza drużyna, po zwycięstwach we wszystkich meczach, awansowała do finału. Awans do finału uzyskała również drużyna dziewcząt, która swoje mecze rozegrała w czwartek 23 stycznia w I LO im. Mikołaja Kopernika, ulegając tylko gospodyniom turnieju eliminacyjnego. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finałach licealiady, które odbędą się 30 stycznia (dziewczęta) i 31 stycznia (chłopcy) 2025 roku ![]()
![]()
Opiekunem zespołu dziewcząt jest pan Zbigniew Tokarski a chłopców pan Krzysztof Rokoszyński.
