W dniu 17.12.2024 r. nasi uczniowie dzięki uprzejmości firmy WOLF Technoprojekt mieli okazję spędzić dzień na budowie. Tym razem w roli głównej klasa 3TB technik budownictwa i 2TW technik robót wykończeniowych w budownictwie. Kierownik budowy zapoznał uczniów z zasadami BHP obowiązującymi na budowie oraz omówił poszczególne etapy budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego, który został zaprojektowany z myślą o minimalizowaniu zużycia energii i ochronie środowiska. Uczniowie w czasie wycieczki zapoznali się z materiałami stosowanymi w budownictwie i robotach wykończeniowych oraz mogli dodatkowo poznać różne praktyczne tajniki budowy. Serdecznie dziękujemy kierownikowi budowy Panu Pawłowi Puzio za oprowadzenie po placu budowy i przekazanie fachowej wiedzy. To była dla nas bardzo cenna lekcja budownictwa.
