18 grudnia odbył się finał zawodów strzeleckich na Strzelnicy LOK w Przemyślu (karabinek sportowy 10M). Eliminacje w poszczególnych klasach trwały od początku grudnia a do ścisłego finału zakwalifikowało się 30 najlepszych uczniów klas mundurowych. W finałowych zmaganiach walczyli oni o tytuł mistrzowski. Oczywiście na podium są tylko trzy miejsca, które wystrzelali sobie:
miejsce III- Aurelia Kłak klasa 2LOa,
miejsce II – Marcel Kantor klasa 1LOb,
miejsce I – Wiktoria Szpindor z klasy 3LO. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników a na kolejny turniej zapraszamy za rok. Pomysłodawcą i organizatorem zawodów był pan Maciej Mazurczak.

