Wycieczka zawodowa![]()
W dniu dzisiejszym klasa 2TB dzięki uprzejmości firmy STRABAG obserwowała prace modernizacyjne prowadzone na rynku w Cieszanowie polegające na wykonywaniu nawierzchni ścieralnej, betonowej miejsc parkingowych. Na miejscu uczniowie obejrzeli betonowanie oraz mieli okazję wziąć udział w badaniach mieszanki betonowej, gdzie zbadali konsystencję oraz wilgotność mieszanki. Otrzymaliśmy dodatkowo pamiątkowe gadżety firmy. Po sporej dawce wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, firma STRABAG zaprosiła nas na pyszną pizzę w restauracji Leśna Chata. Składamy serdeczne podziękowania dla Dyrektorów firmy STRABAG – oddział Rzeszów: Pana Macieja Łukaszka oraz Pana Marcina Michalewicza za możliwość realizacji tego wyjazdu oraz kierownikowi budowy Panu Tomaszowi Puzio, inżynierowi budowy Panu Łukaszowi Grybel za oprowadzenie po placu budowy, a także Panu Piotrowi Misiąg z laboratorium TPA za pokazanie w praktyce badań dotyczycących mieszanki betonowej.








