W dniu 31 października uczniowie Kewin Capik oraz Wiktoria Szpindor uczestniczyli w uroczystym wręczeniu Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim, dyplomy zostały wręczone uczniom przez Wojewodę Podkarpackiego Panią Teresę Kubas-Hul oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty Panią Dorotę Nowak- Maluchnik.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

