Wybory do Samorządu Uczniowskiego

24 września 2024r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Było to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonali wyboru swoich przedstawicieli.

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja w składzie: uczniowie – Amelia Słysz i Julia Staszczuk oraz nauczyciele – p. Joanna Kostecka-Czyjt i p. Ewelina Koziej-Olesiuk.

Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2024/2025 przedstawia się następująco:

Przewodnicząca: Amelia Krawczyk – kl. 1LOb

Zastępca: Amelia Wojdyła – kl. 2LOa

Sekretarz: Malwina Kot – kl. 2LOb

Ponadto, do pracy w samorządzie zgłosili się następujący uczniowie: Julia Karpińska oraz Sebastian Kiełbalski uczniowie klasy 2LOa.

Nowo wybranym władzom Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.Wybory do Samorządu Uczniowskiego 1 Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2 Wybory do Samorządu Uczniowskiego 3 Wybory do Samorządu Uczniowskiego 4Wybory do Samorządu Uczniowskiego 5 Wybory do Samorządu Uczniowskiego 6 Wybory do Samorządu Uczniowskiego 7 Wybory do Samorządu Uczniowskiego 8

 

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content