W dniu 12 czerwca br. odbyły się ciekawe zajęcia w ramach lekcji języka polskiego poświęcone noblistce Wisławie Szymborskiej. Zajęcia poprowadziła pani Dorota Grząba- kierownik Pedagogicznej Biblioteki Publicznej Filii w Jarosławiu. Wzięli w niej udział uczniowie klasy TEG III razem z wychowawczynią panią Małgorzatą Stec. Poniżej fotorelacja.
