21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Po odśpiewaniu hymnu państwowego Pani Dyrektor powitała zaproszonych gości oraz podziękowała nauczycielom, pracownikom szkoły i młodzieży za cały rok pracy oraz nagrodziła uczniów, którzy w minionym roku szkolnym wyróżnili się pod względem nauki i zachowania.
W ramach patronatu GAZ-SYSTEM S.A. uczniowie technikum w zawodzie technik gazownictwa otrzymali jednorazowe stypendia za najlepsze wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych, listy gratulacyjne i nagrody rzeczowe.
















