Lekcja geografii z pracownikiem Nadleśnictwa

W dniu 16.02 odbyła się lekcja geografii prowadzona przez pracownika Nadleśnictwa Jarosław pana Arkadiusza Sadeckiego, który wtajemniczył uczniów w Leśne żywioły: wodę, ogień, wiatr i ziemię. Pracownik nadleśnictwa zaprezentował uczniom zakres materiału konkursowego, a konkurs szkolny odbędzie się w naszej szkole 22 lutego 2024 r.

Lekcja geografii z pracownikiem Nadleśnictwa 1

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content