16.02 drużyna Jarosławskiej Budowlanki w składzie Mateusz Kwiecień, Oskar Solarczyk i Maksymilian Ćwikła wywalczyła tytuł Mistrza Ekstraklasy Wojskowej i będzie reprezentować województwo podkarpackie na finale centralnym w Warszawie. Gratulujemy.
16.02 drużyna Jarosławskiej Budowlanki w składzie Mateusz Kwiecień, Oskar Solarczyk i Maksymilian Ćwikła wywalczyła tytuł Mistrza Ekstraklasy Wojskowej i będzie reprezentować województwo podkarpackie na finale centralnym w Warszawie. Gratulujemy.
© 2023, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu. Wszelkie prawa zastrzeżone.