WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły. UB TERMIN AKCJI: 23.11.-30.11.2023 MIEJSCE AKCJI: ZSBiO w Jarosławiu.

WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI 1WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI 2
WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI 3
WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI 4

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content