Nasza szkoła przystąpiła do projektu “WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły. UB TERMIN AKCJI: 23.11.-30.11.2023 MIEJSCE AKCJI: ZSBiO w Jarosławiu.



