W dniach 17-19 listopada br. odbył się finał 46. Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych. Przesłuchania miały miejsce na zamku krzyżackim w Golubiu-Dobrzyniu. Nasza uczennica Wiktoria Szpindor- laureatka etapu wojewódzkiego w Przemyślu- podczas etapu centralnego reprezentowała województwo podkarpackie i zajęła chlubne VII miejsce. Do konkursu przygotowywała się pod okiem pani Małgorzaty Stec. Gratulujemy Wiktorii i życzymy kolejnych sukcesów!



