Wielkie brawa ![]()
![]()
dla Wojciecha Banacha i Wojciecha Sztaby z klasy W III, którzy w dniu wczorajszym mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w Turnieju Glazurników! 21 mają 2025r. w Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie odbył się XI Podkarpacki Turniej Glazurników, pod patronatem firmy GREINPLAST oraz King Klinkier. Turniej składał się z dwóch części: testu teoretycznego i zadania praktycznego. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą, starannością i precyzją. Serdecznie gratulujemy! ![]()
Dziękujemy nauczycielom z CKZiU w Jarosławiu za pomoc w przygotowaniu uczniów do części praktycznej turnieju. ![]()







