Wielkie brawa 

dla Marcina Kierepki i Filipa Piekusia z klasy W III, za zajęcie IV-go miejsca w Turnieju Glazurniczym! 24 mają 2024r. w Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie odbył się X Podkarpacki Turniej Glazurników, pod patronatem firmy GREINPLAST. Turniej składał się z dwóch części: testu teoretycznego i zadania praktycznego. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą, starannością i precyzją. Serdecznie gratulujemy! 
Dziękujemy nauczycielom z CKZiU w Jarosławiu za pomoc w przygotowaniu uczniów do części praktycznej turnieju. 



