Wyróżnienie w konkursie przyrodniczym dla naszej uczennicy

 28 marca br. w Nadleśnictwie Jarosław odbył się finał Konkursu Przyrodniczego im. prof. Stefana Myczkowskiego. W konkursie brała udział młodzież z siedmiu szkół ponadpodstawowych powiatu jarosławskiego. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy    3 LO Wiktoria Szpindor, której ogromnie gratulujemy wyróżnienia.

Tegoroczny konkurs miał szczególną wymowę, ponieważ związany był z obchodami 100-lecia Lasów Państwowych. Organizatorzy, poprzez spotkania z młodzieżą i prowadzenie lekcji edukacyjnych, starali się przybliżyć zagadnienia związane z ochroną przyrody. Wykłady, które towarzyszyły konkursowi, prowadzone przez leśniczego Pawła Fusa, stanowiły doskonałą okazję aby pogłębić wiedzę uczestników na temat bogactwa przyrodniczego w powiecie jarosławskim. Celem przedsięwzięcia było również przypomnienie osoby prof. Stefana Myczkowskiego – wybitnego leśnika pochodzącego z naszego regionu.

W uroczystym finale konkursu udział wziął wicestarosta jarosławski Krzysztof Cebulak oraz p.o. naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Anna Petynia. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta jarosławski Kamil Dziukiewicz.

Serdeczne gratulacje składamy również nauczycielce biologii pani Angelice Idzik, która przygotowała Wiktorię do konkursu.

Wyróżnienie w konkursie przyrodniczym dla naszej uczennicy 1 Wyróżnienie w konkursie przyrodniczym dla naszej uczennicy 2 Wyróżnienie w konkursie przyrodniczym dla naszej uczennicy 3Wyróżnienie w konkursie przyrodniczym dla naszej uczennicy 4

 

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content