Wielki sukces Wiktorii! Wiktoria Szpindor wzięła udział w 46 Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych w Przemyślu, w którym zajęła II miejsce. Tym samym zakwalifikowała się do ogólnopolskiego finału w Golubiu. Do konkursu przygotowywała się pod okiem p. Małgorzaty Stec. Gratulujemy Wiktorii i życzymy kolejnych sukcesów! ![]()
Wojewódzki Konkurs Krasomówczy Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych w Przemyślu
udostępnij



