W dniu 20.02.2024 r. w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów w konkursie. “Wielkie miłości w literaturze” zorganizowanym przez bibliotekę szkolną. Nagrodzeni uczniowie: klasa 2 LO – Chudzik Paweł, Derdziak Mikołaj, Gmiterek Jakub, Haniszewska Aleksandra, Jaromi Kacper, Szramik Norbert, Wilusz Dawid, klasa 5TBWp – Dyrkacz Emilia, Kruk Kacper, Kuśmierczak Justyna. Zwycięzcom gratulujemy!


