Wielkanocny Kiermasz z Sercem
15 i 16 kwietnia br. w naszej szkole odbył się zorganizowany przez Samorząd Szkolny wyjątkowy Kiermasz Wielkanocny, podczas którego można było zakupić przepyszne ciasta, ciasteczka, kolorowe babeczki oraz ręcznie wykonane ozdoby świąteczne.
To wydarzenie nie tylko wprowadziło nas w świąteczny nastrój, ale miało także ważny cel – wszystkie zebrane środki przeznaczymy na zakup specjalistycznej karmy dla podopiecznych schroniska w Orzechowcach.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu, a także tym, którzy wsparli naszą inicjatywę. Dzięki Wam możemy realnie pomóc potrzebującym zwierzakom
