1 września tradycyjnie odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2025/2026.
Pani Dyrektor Dorota Kaleta serdecznie powitała całą społeczność szkolną, zwracając się w szczególny sposób do nowych nauczycieli, uczniów klas pierwszych oraz wszystkich pozostałych uczniów, którzy po wakacyjnej przerwie powrócili w szkolne mury.
W uroczystości wzięli również udział goście – pan Artur Paliwoda reprezentujący Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych oraz mjr Marek Giec – Zastępca Szefa Wojskowego Centrum Rekrutacji, który odczytał list Ministra Obrony Narodowej Władysława Kosiniaka-Kamysza skierowany do uczniów, nauczycieli i rodziców.
Nowy rok szkolny to czas nowych wyzwań, doświadczeń i możliwości. Życzymy całej społeczności ZSBiO wytrwałości, satysfakcji z nauki i pracy oraz wielu sukcesów w nadchodzących miesiącach.
Drodzy Uczniowie klas pierwszych!
Dzisiaj zaczął się piękny rozdział Waszej historii. Niech będzie on pełen odwagi, uśmiechu, nowych przyjaźni, nowych pasji i nowych możliwości. POWODZENIA życzy Wam cała szkolna społeczność.





