25 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów naszej szkoły. Uczniowie piątych klas technikum i czwartej liceum po raz ostatni zebrali się aby świętować ukończenie szkoły. W części oficjalnej Pani Dyrektor wręczyła wyróżniającym się, w różnych dziedzinach, abiturientom świadectwa i nagrody. Następnie pan Wiesław Hołowacz – kierownik jarosławskiego oddziału Spółki Skarbu Państwa Gaz – System, przekazał absolwentowi klasy 5 TG Radosławowi Makowiczowi ufundowane przez spółkę nagrody. Po części oficjalnej odbył się program artystyczny przygotowany przez uczniów młodszych klas, których do występu przygotowały panie Edyta Rokoszyńska i Dorota Przytocka. W przygotowaniach uroczystości brali też udział pani Joanna Kostecka-Czyjt, pan Jakub Kosiński, Maciej Mazurczak i pani Joanna Gałuszka. Występ wprowadził absolwentów w nostalgiczny nastrój, były wspomnienia i podziękowania. Nie zabrakło też akcentów humorystycznych i upominków na szczęście dla przyszłych maturzystów.


