20 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX Memoriale Janusza Nowackiego, który został rozegrany w Jarosławskim „Koperniku”. Po niezwykle emocjonujących i pełnych sportowej rywalizacji meczach reprezentacja Budowlanki wywalczyła znakomite II miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali: Adrian Gac, Miłosz Wróbel, Mateusz Świerczek, Szymon Mikłasz, Aleksander Gamdzyk, Sebastian Szozda, Maciej Kłak, Igor Wilk oraz Kamil Rutkowski.
Reprezentacja Budowlanki zaprezentowała się znakomicie, dostarczając wielu sportowych emocji. Każdy mecz był pełen zaangażowania, determinacji oraz walki do ostatnich minut. Nasi uczniowie wykazali się nie tylko bardzo dobrą formą fizyczną, ale także umiejętnością współpracy i konsekwencją w realizacji założeń taktycznych
Opiekę trenerską nad drużyną sprawował pan Krzysztof Rokoszyński.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom osiągniętego wyniku oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!
