W dniach 31 marca do 4 kwietnia oraz 7 do 11 kwietnia br. w Ustrzykach Dolnych odbyły się obozy szkoleniowe klas drugich i pierwszych OPW. Zmienna aura nie przeszkodziła w realizacji programu, w którym znalazły się elementy zielonej taktyki z wykorzystaniem replik ASG i karabinków paintballowych oraz techniki alpinistyczne. Był także czas, aby podziwiać piękne widoki z Wieży Widokowej na Holicy, a w drodze powrotnej wstąpić na strzelnicę LOK w Przemyślu i doskonalić umiejętności strzeleckie.
