Wyniki konkursu ,,Najlepszy Czytelnik Miesiąca Października”. W dniu 31.10.2023 r. rozstrzygnięto konkurs ,,Najlepszy Czytelnik Miesiąca Października”. Celem konkursu była promocja czytelnictwa i działań biblioteki szkolnej. Najlepszym czytelnikiem została Anna Pawlikowska z klasy 3LO.
Serdecznie gratulujemy!
