„Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”.

20 września 2024r. uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w 31 ogólnopolskiej akcji Fundacji „Nasza Ziemia” odbywającej się w tym roku pod hasłem „Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”.

W teren wyruszyli uczniowie klasy 3TB zaopatrzeni w worki i jednorazowe rękawiczki pod opieką nauczycieli p. Joanny Kosteckiej-Czyjt, p. Macieja Sułkowskiego i p. Andrzeja Wilusza. Dzięki pięknej, słonecznej pogodzie i wielkiemu zaangażowaniu uczestników akcja przebiegła szybko i sprawnie, przyczyniając się do czystszego i bardziej przyjaznego otoczenia.

Celem nadrzędnym akcji było zwrócenie uwagi na problem zaśmiecania środowiska, ukształtowanie postawy odpowiedzialności młodego pokolenia za obecny i przyszły stan środowiska naturalnego, budowanie świadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w akcji i zaangażowanie, a wszyscy pamiętajmy, że niszcząc naturę, niszczymy siebie

.„Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”. 1 „Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”. 2 „Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”. 3 „Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”. 4 „Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”. 5 „Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”. 6 „Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”. 7 „Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”. 8 „Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”. 9 „Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”. 10 „Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”. 11 „Na straży czystej Ziemi. Od 1994 roku”. 12

udostępnij

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content