7 października uczniowie trzech klas: 1W, 1WE, 1TEL wspólnie wyruszyli na integracyjną wyprawę, by lepiej się poznać i spędzić czas w pięknych okolicznościach przyrody. Odwiedziliśmy zaporę w Solinie, weszliśmy na Holicę i z wieży widokowej podziwialiśmy malownicze Bieszczady. Po dniu pełnym wrażeń czekało na nas ognisko z kiełbaskami Było aktywnie i wesoło!









