W dniu 4 grudnia odbył się wyjątkowy kiermasz ozdób świątecznych, który wprowadził nas wszystkich w magiczny, bożonarodzeniowy klimat. Ozdoby zostały przygotowane przez uczniów klasy 3 TA podczas zajęć z pracowni aranżacji dekoracji wnętrz, pod czujnym okiem pani Doroty Przytockiej. Kreatywność, staranność i ogromne zaangażowanie sprawiły, że stoły kiermaszu wypełniły się pięknymi, ręcznie wykonanymi dekoracjami. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili kiermasz i wsparli naszych młodych twórców! Brawo dla klasy 3 TA za ogrom pracy i świąteczną atmosferę, którą stworzyli! Cały dochód ze sprzedaży w kwocie 1500 zł zostanie przekazany na Szlachetną Paczkę, by sprawić radość tym, którzy najbardziej jej potrzebują.









