26 kwietnia 2025 roku uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii charytatywnej Pola Nadziei, wspierając działania na rzecz osób objętych opieką hospicyjną. Podczas ulicznej kwesty na terenie Jarosławia zebrano łącznie *1790,97 zł*, które zostały przekazane na rzecz jarosławskiego hospicjum. W akcję aktywnie włączyły się klasy mundurowe oraz klasa 2TA, pokazując, że młodzież potrafi i chce nieść pomoc potrzebującym. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz naszym wolontariuszom za empatię, zaangażowanie i otwarte serca. Wspólnie pokazaliśmy, że nawet najmniejszy gest może przynieść wielką nadzieję. Razem możemy więcej!
