W weekend Cudów Szlachetnej Paczki do punktu zbiórki zostały dostarczone dary zebrane przez naszą szkolną społeczność. Zebrane prezenty o łącznej wartości ok 4. tys. złotych trafiły do Pana Andrzeja, samotnego i niepełnosprawnego mężczyzny w trudnej sytuacji materialnej. Środki pieniężne na zakup potrzebnych artykułów udało się zgromadzić dzięki kilku inicjatywom realizowanym na terenie szkoły. Pierwszą z nich był zorganizowany Kiermasz Andrzejkowy, na którym znalazły się pyszności przygotowane przez naszych uczniów oraz ich rodziców. Równocześnie trwała zbiórka darów m.in. artykułów spożywczych, chemicznych oraz kosmetyków, w którą licznie zaangażowali się zarówno uczniowie, jak i nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły. Istniała również możliwość wpłat pieniężnych indywidualnych lub klasowych. Wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w przygotowanie paczki składamy serdeczne podziękowania. Cieszymy się, że młodzież jarosławskiej Budowlanki w kwestii pomocy potrzebującym zawsze staje na wysokości zadania. Mamy nadzieję, że na twarzy Pana Andrzeja zagości uśmiech i nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla niego radosne i pozbawione trosk.







